• Rejestracja
  • 604 719 967

Liposukcja kraków, Wieliczka

Leczenie rozpoczynamy od badania ogólnolekarskiego oraz ponownej analizy wyników laboratoryjnych. Po upewnieniu sie że stan ogólny jest dobry przystepuje się ponownie do okreslenia obszaru i rozległosci zabiegu a także oczekiwań pacjenta.

Zabieg

Następnie pacjent jest przygotowywany przez pielegniarkę m.in zakładane jest wkłucie dożylne, podawana jest premedykacja oraz wlewy kroplowe.
Liposukcja wykonywana jest przy użyciu lasera.
Po przygotowaniu pola operacyjnego wykonuje się drobne, później prawie niewidoczne nacięcia w skórze, przez które wprowadza się wielofunkcyjne narzędzie i uruchamia się aparat. Wielofunkcyjność narzędzia polega na jednoczasowym uwolnieniu i rozpuszczeniu tłuszczu, odessaniu go oraz na podawaniu na bieżąco środka znieczulającego.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent pozostaje w łóżku przez kilka godzin lub jeśli jest senny i zmęczony, lub jeśli ma ochotę pozostaje do dnia następnego pod opieką pielegniarską.
Przez dwa dni pędzi się spoczynkowy tryb życia, a następnie wykonuje się coraz więcej czynności życiowych, aż do pełnego szybkiego uruchomienia.
W tym czasie pacjent np zmienia sobie codziennie opatrunki, bierze codzienny prysznic i wykonuje codzienne zabiegi pielegnacyjne własnego ciała.
Od 3 dnia zaczynamy masaż operwoanych okolic. przez kilka dni z ran do opatrunków wycieka wydzielina zabarwiona krwawo. Po zabiegu pacjent chodzi w ubraniu uciskowym.
Stosowanie ubrania jest kilkutygodniowe tj od 3 do 6 tygodni. Okres pooperacyjny jest praktycznie bezbolesny po użyciu metody laserowej. Pierwsze znaczne efekty można ocenić już po trzech tygodniach kiedy ustapi obrzęk i zasinienie. Do normalnego życia można wrócić już po pierwszym tygoddniu choć zalecam po 2 tygodniach.

Kontrole w gabinecie są bezpłatne - w pierwszym okresie pooperacyjnym gabinet utrzymuje stały kontakt telefoniczny z pacejntem.

umów się na
konsultację medyczną

Lekarz oceni stan Państwa zdrowia i pomoże
w ustaleniu zabiegów dzięki którym można będzie wyleczyć schorzenie

zarejestruj wizytę

 

gabinety
  • Wieliczka
    ul. Sikorskiego 6
    tel: 604 719 967

  • Kraków
    604 719 967
JAK DO NAS TRAFIĆ?


© Wszelkie prawa zastrzeżone - Agencja Lemar
nasz gabinet

Wieliczka Pon. 18-20
ul.Sikorskiego 6
/budynek Caritasu/
Sob. 8-11
604 719 967  
 
       
zobacz dojazd